Salon Pets Studio Gabinet Fryzjersko- Kosmetyczny dla Psów i Kotów

 

Strzyżenie… Kąpiel… Pielęgnacja… Trymowanie

W trosce o dobro Twojego pupila… piękno i bezpieczeństwo…

Profesjonalny… Najstarszy salon…

Prowadzony przez Międzynarodowego Sędziego Kynologicznego!

Miłośnika… Pasjonata… Hodowcę

Twój pupil znajdzie tu najwyższy standard usług.

Otoczymy Twojego pupila miłością… dbałością.

o nas W ciągu 25 letniej pracy z psami możemy się poszczycić tytułami:

ZWYCIĘZCA ŚWIATA, MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA CRUFTS 2014, ZWYCIĘZCA EUROPY, ZWYCIĘZCY BEST IN SHOW, ZWYCIĘZCY WYSTAW W KRAJU I ZAGRANICĄ.

Hodowlą i profesjonalnym fryzjerstwem, zajmuję się od 1998r. Psy z naszej hodowli uzyskały na wystawach Światowych i Europejskich najwyższe tytuły, możliwe do zdobycia w swojej rasie.

Klienci salonu mogą się pochwalić wieloma najwyższymi tytułami.

Działalność fryzjerską wykonuję od 1989 r. Ukończyłam szkoły Groomerskie w Lozannie (Szwajcaria) oraz w Lipsku (Niemcy). Naszymi klientami są zarówno psy cieszące swym wyglądem oczy właścicieli, jak również takie, które sięgają po najwyższe wyróżnienia na wystawach Psów Rasowych.

 
 

Z mojego doświadczenia i wiedzy w zakresie strzyżenia i pielęgnacji psów i kotów korzystają hodowcy, groomerzy z Polski i zagranicy. Moje życie to praca i hobby związane z psami. Prywatnie jestem od ponad 25 lat hodowcą psów rasowych, międzynarodowym sędzią kynologicznym, wystawcą oraz zawodnikiem sportów z psami Agility. Dając mi niesamowite źródło wiedzy o psychice i zachowaniach atawistycznych psów.

 

Komentarze są wyłączone.